Ośrodek

OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ POKONAJ-UZALEŻNIENIE.PL

Ośrodek leczenia uzależnień Pokonaj-uzależnienie.pl w Krakowie to nie tylko miejsce, w którym można poddać się leczeniu uzależnienia od alkoholu. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Pokonaj-uzależnienie.pl to placówka, która może poszczycić się licznymi sukcesami w zakresie leczenia alkoholizmu. Nasz ośrodek leczenia uzależnień tworzą ludzie z powołaniem, dla których praca jako terapeuta wiąże się z misją niesienia pomocy ludziom, którzy jej potrzebują.

pokoj_2_lozka kuchenka kubki

pracownia_szafa salon_stol3 salon_antresola

ogrod_hustawka altana3 ognisko

Ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu w przyjaznej lokalizacji

Pracownicy ośrodków leczenia uzależnień od alkoholu niejednokrotnie podkreślają, jak duże znaczenie ma współpraca osoby chorej z odpowiednim specjalistą. Istotnie, dobry terapeuta jest na wagę złota. Jednakże nawet najlepszy lekarz nie będzie w stanie skutecznie leczyć problemów związanych z uzależnieniem, jeśli otoczenie, w którym przebywa pacjent nie sprzyja rekonwalescencji.
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Pokonaj-uzależnienie.pl położony jest w malowniczej części miasta, na pograniczu Krakowa oraz gminy Zielonki. Nie bez powodu gmina ta nosi miano „zielonej sypialni Krakowa”. Okolica wyjątkowo sprzyja odpoczynkowi, wyciszeniu oraz przede wszystkim regeneracji psychofizycznej. Ośrodek uzależnień od alkoholu pełnymi garściami korzysta z uroków gminy, dlatego nasi pacjenci mogą liczyć na spacery w dorzeczach Prądnika i Białuchy czy w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego. W niedalekiej odległości od ośrodka leczenia uzależnień znajduje się blisko 40km szlak rowerowy, przecinający najbardziej atrakcyjne miejsca w tej części województwa małopolskiego. W stosunku do innych gmin, Zielonki leżą najbliżej centrum Krakowa, dlatego nie musicie się Państwo martwić o problemy związane z dojazdem do ośrodka.

Ośrodek dla uzależnionych pomaga wrócić do życia

Określając strategię funkcjonowania Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Pokonaj-uzależnienie.pl przywiązaliśmy dużą wagę do tego, aby nasi pacjenci mogli poczuć się bezpiecznie i naturalnie. Dokładamy wszelkich starań, by domowa atmosfera i kameralny klimat sprzyjały postępom w realizowanej terapii. Osoba uzależniona od alkoholu nie powinna być wykluczana z życia codziennego, dlatego pacjenci mogą aktywnie uczestniczyć w pracach domowych. Wspólne przygotowywanie posiłków buduje trwałą więź między podopiecznymi a pracownikami, co wzmacnia rodzące się zaufanie. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje dwuosobowe, jadalnię z aneksem kuchennym oraz salon wyposażony w sprzęt audio i video. Zajęcia odbywają się w specjalnie przystosowanym pokoju terapii indywidualnej i sali terapeutycznej. W wolnych chwilach zachęcamy pacjentów do skorzystania z sauny lub siłowni. W ośrodku jednocześnie terapię może przechodzić 12 osób.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Prywatnego Ośrodka Leczenia Uzależnień Pokonaj-uzależnienie.pl. Szczegółowe zdjęcia placówki znajdziecie w zakładce galeria.