W naszej klinice podejmuje się leczenia oraz terapii dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, seksu a także wielu innych nałogów, które zbyt mocno wnikają w podświadomość naszych Pacjentów i właściwie zaczynają rządzić ich życiem.

Nasi Pacjenci to osoby w różnym wieku o różnym stopniu zamożności czy prestiżu społecznego, jednakże łączy ich nałóg. Na poziomie zmagania się z nałogiem kwestie materialne przestają tracić na znaczeniu, gdyż to nałóg kieruje działaniami osób uzależnionych.

W naszej klinice mamy 40 miejsc. Klinika Pokonaj Uzależnienie znajduje się w zacisznym miejscu, kilka kilometrów od zabudowań wiejskich, co pozwala na prawdziwe odprężenie i poświęcenie czasu na walkę z nałogiem.

W naszej klinice leczymy osoby na każdym stadium uzależnienia, prowadzimy terapię farmakologiczną, psychoterapeutyczną, psychiatryczną oraz inne. Wszystko to pozwala wyjść z nałogu w stosunkowo krótkim czasie.

Do naszych zadań należy prowadzenie takiego rodzaju terapii, która rzeczywiście pozwala wyjść z nałogu, bez kolejnych powrotów.