Nasza specjalistyczna klinika zajmuje się leczeniem oraz terapią uzależnień. Pomagamy wyjść z nałogu osobom uzależnionym. Nasza ponad 10-letnia praktyka zawodowa pozwoliła nam na opracowanie ciekawych technik leczenia uzależnień, które sprawdzają się na co dzień. W naszej klinice Pokonaj Uzależnienie na co dzień świadczymy pełną pomoc dla:

  • osób uzależnionych od alkoholu
  • osób uzależnionych od narkotyków
  • osób uzależnionych od leków
  • osób z innymi uzależnieniami

Każde uzależnienie to niewątpliwie problem, nie tylko dla uzależnionego ale także dla nas. Zdajemy sobie jednakże sprawę, że niezbędne jest zawsze stworzenie indywidualnego programu terapeutycznego dla naszych Pacjentów. Wszyscy zainteresowani naszym specjalistycznym leczeniem mogą od nas otrzymać pomoc w wyjściu z nałogu.

Najczęściej nasi Pacjenci spędzają w naszej klinice od 3 do 8 tygodni. W tym czasie Pacjenci wracają do zdrowia fizycznego a także mentalnego. Pomagamy odbudować zdrowe postawy i kształtujemy osobowość Pacjentów tak, ażeby mogli sobie zdać sprawę z tego, że nałogi nie mają sensu i są szkodliwe – nie tylko dla nich samych ale także dla ich bliskich.